Obsah -


Nejčastěji kladené otázky

Upozornění: centrum.cz naše emaily dost často nedoručuje a bohužel ani když Vám odpovíme na Váš dotaz skrze kontaktní formulář nemusí Vám odpověď dorazit. Doporočujeme užívat jiný email!!!

Výplatní termín je 90 dnů od zaslání žádosti.

Nevidím pod sebou lidi ač věřím/ vím, že se registrovali!?

Veškeré lidi, které pod sebou uvidíte již splnili náš požadavek na přečtení 5 našich emailů a byla tím vyčerpána jedna Vaše pozvánka a přičteno 5 Kč. Pokud by jste je tam viděl/a dříve, byla by tím vyčerpána Vaše jedna pozvánka a kdyby daný člověk nesplnil oněch 5 přečtených emailů nedostal/a by jste z něj provizi.

Je začátek nového měsíce a já dostávám stále emaily za nižší cenu než bych měl vzhledem ke čtenosti z minulého měsíce...? Nebo odměna mi byla špatně vyhodnocena.

Prosím berte na vědomí, že nejste naším jediným uživatelem a my načítáme 1x do měsíce celou databázi uživatel a tím se jim i přidělují odměny, tudíž pokud poslední den v měsíci pošleme kampaň, musíme dát všem alespoň 3 dny na její přečtení, tudíž načtení databáze probíhá většinou 2-4 den nového měsíce. Pokud Vám odměna byla špatně vyhodnocena, informujte nás, věc předáme administrátoru, čtenost vyhodnocuje sám systém!

Jsem registrován/a již několik dní a stále žádný email?

Databáze příjemnců se neobnovuje každý den, ale zhruba 3x do měsíce. Poté Vám začnou chodit emaily.

Jak získat lidi pod sebe?

Po přihlášení na našem webu do svého účtu v sekci "Pozvi přátele" máte link ve tvaru: "http://www.coinformail.cz/affil...." ten označíte, dáte do schránky (Ctrl C) a vložíte například do emailu či na Facebook. Kdo se přes tento link registruje, je pod Vámi a po přečtení 5 našich emailů za něj dostanete provizi 3 Kč / člověka.

Nefunguje mi přihlášení přes Facebook či zrušil jsem Facebook.

Tento problém není v naší aplikaci, přihlášení 99,9% našich uživatel funguje bez potíží. Pokud máte problém je to věcí nastavení Vašeho facebooku (nastavení sukromí, blokace aplikací, apod.). Jediné co ve věci můžeme dělat je to, ž se zaregistrujete znovu (pod jiný email než jste měli vedený FB)a poté nám sdělíte jak onen starý email tak nový, převedeme mezi účty Vaše již vydělané peníze. Toto platí i v případě Vašeho zrušení účtu u FB.

Lze vyměnit vydělané peníze za reklamní kampaň u vás?

Ano, tuto možnost nabízíme, jedinou podmínkou je stav účtu minimálně 1000 Kč, pro bližší informace nás kontaktujte pomocí kontaktního formuláře.

Využil jsem přihlášení přes Facebook, abych se nemusel registrovat a na mé FB zdi se objevila upoutávka na Vás. Proč?

S tímto jste souhlasil tím, že jste využil přihlášení přes Facebook, je to již stanoveno v našich obch.podmínkách. Díky tomu můžete získat z řad Vašich přátel, uživatele ihned pod sebe aniž by jste cokoliv museli dělat!

Kolik reklam odesíláte?

Rozesílka je vždy závislá na poptávce a tudíž my negarantujeme počet reklam, které Vám doručíme.

Chci zrušit účet u Vás, jak na to?

Každý náš email tuto možnost nabízí, v případě potíží nás kontaktujte na email: support@coinformail.com - Váš účet bude smazán ihned

Klikl/a jsem na reklamu, ale nebyla mi připsána odměna!?

7 dnů od rozesílky máte možnost za email dostat odměnu, pokud kliknete po této lhůtě bohužel již Vám odměnu nepřičteme (email je expirován). Klientovi garantujeme návštěvnost jeho www jen po tento určitý čas a za ten nám platí, proto je na místě se minimálně 2x do týdne podívat do emailu a zhlédnout naše nabídky.

Zapomněl/a jsem heslo, či zaslané heslo nefunguje?

U políčka pro přihlášení je položka „Zapomenuté heslo“ kde vyplníte email a zašleme Vám nové. Musíte ho zadat přesně, doporučujeme vkládat přes schránku (ctrl C, ctrl V). Ve svém profilu si ho pak můžete změnit na libovolné.

Registroval/a jsem se, ale nepřišel mi email k potvrzení registrace.

Email k potvrzení registrace si uživatel může poslat sám ze svého účtu na naší stránce i opakovaně, stačí se přihlásit. Kontrolujte i složku SPAM.

The language version is not available in your country

Aktivace účtu